Transport
Wyważarki
Firma Cartec oferuje profesjonalne wyważarki do kół, które doskonale sprawdzą się w każdym warsztacie samochodowym. Ich bezawaryjna praca oraz wydajność powoduje, że zakup tych sprzętów jest naprawdę korzystną inwestycją. Wybierz nasze sprzęty - lepszych nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapewniamy pełne zadowolenie z otrzymanych produktów.
Kontenery Gdańsk
Dostępne w naszej firmie z Gdańska kontenery, to szeroka gama produktów o różnym przeznaczeniu. Nasza oferta obejmuje kontenery morskie i magazynowe. Asortyment w naszym przedsiębiorstwie cechuje wysoka jakość i bogate wyposażenie. Zachęcamy do zapoznania z oferowanymi przez nas produktami. Gwarantujemy najniższe ceny oraz szybką i fachową obsługę. W naszej ofercie znajduje się również wynajem oraz transport. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę po niezbędne informacje.
Przewozy do Niemiec
Firma Fhup Complex świadoma, że Unia Europejska gwarantuje dziś swobodny przepływ ludzi i większości dóbr przedstawia szeroką ofertę transportową swoim stałym i nowym klientom. Regularny przewóz do Niemiec towarów i osób jest u nas bardzo dobrze zorganizowaną procedurą mającą na celu błyskawiczne i profesjonalne wykonanie zamówionej usługi.
Komfortowy transport chorych
Jednym z podstawowych zadań naszej działalności jest świadczenie usług związanych z transportem medycznym. Dysponujemy niezwykle bogato wyposażoną flotą karetek oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Oba te warunki pozwalają firmie E.U.R.O. Med pomagać podczas przewozów krajowych oraz międzynarodowych.
Odbudowa oldimerów
Jesteś posiadaczem zabytkowego auta? Przyda Ci się profesjonalna odbudowa oldimerów. Odnowimy Twój samochód nie tylko z zewnątrz. Sprawdzimy i naprawimy wszystkie podzespoły, a także wymienimy i uzupełnimy części. Zajmiemy się również odtworzeniem konstrukcji tapicerki, także obitej perforowaną skórą.
Części samochodowe
Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty na części samochodowe - Opel, Mazda, Peugeot i wiele innych pojazdów. Bez względu na to, jakiego elementu potrzebujesz i jaki jest model Twojego auta, u nas na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty - lepszej nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapraszamy do zakupu części do Opla i innych marek.
Opony rolniczo-przemysłowe
W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć opony rolniczo-przemysłowe największych producentów, a w tym Firestone i Michelin. Znajdują one zastosowanie w koparko-ładowarkach, podnośnikach teleskopowych, a także w ciągnikach. Posiadają one zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Skup samochodów używanych
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która od prawie dwudziestu lat zajmuje się skupem samochodów używanych. Działają w wielu miastach na terenie całej Polski - między innymi w Warszawie, Trójmieście czy Poznaniu, a ich pracownicy docierają w praktycznie każde miejsce, jakie wskaże im potencjalny klient. Dodatkowo, bez żadnych zobowiązań, zajmują się profesjonalną wyceną każdego proponowanego auta, a po zgodzie właściciela od razu wypłacają gotówkę. Pojazd nie musi mieć OC ani przeglądów.
Transport Ukraina
Potrzebujesz dostarczyć towary do naszych wschodnich sąsiadów? Oferujemy transport na Ukrainę zarówno drogowy (LTL, FTL), kolejowy (multimodalny), jak i kontenerowy (intermodalny). Przewozimy m.in. meble, ładunki masowe, płyty, materiały budowlane, kosmetyki, chemię gospodarczą, wyroby ceramiczne czy ładunki ponadgabarytowe.
Przewozy busem do Holandii
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Oferujemy wygodne i bezpieczne przewozy busem do Holandii. Nasz transport startuje z Olsztyna, ale może zabrać osoby z województwa podlaskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego czy pomorskiego. Rezerwować bilety można poprzez stronę internetową lub telefonicznie.
Auto salon Bydgoszcz
Jeśli uważasz, że naszedł czas na zmianę samochodu, to w naszej firmie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasz Bydgoski auto salon oferuje zarówno pojazdy używane, jak i nowe samochody, wyprodukowane przez firmę Volkswagen, dzięki czemu każdy klient znajdzie dla siebie pojazd, który będzie dostosowany do jego wymagań.
zabudowa samochodów dostawczych
Specjalnością naszej firmy jest wykonywanie zabudów samochodów dostawczych. Jako doświadczeni w branży jesteśmy w stanie podjąć się m.in. realizacji Peugeot BOXER. Zmiany wykonywane w obrębie wyglądu wewnętrznego tego samochodu wymagają szczególnej precyzji oraz dbałości o szczegóły. Dlatego w tej kwestii należy zaufać ekspertom. Naszymi działaniami obejmiemy zarówno usuwanie zbędnych elementów, jak również wprowadzanie zupełnie nowych. Dotyczy to także zmian w obrębie ścianek. podłóg, nadkola i innych elementów.