Transport
Wyważarki
Firma Cartec oferuje profesjonalne wyważarki do kół, które doskonale sprawdzą się w każdym warsztacie samochodowym. Ich bezawaryjna praca oraz wydajność powoduje, że zakup tych sprzętów jest naprawdę korzystną inwestycją. Wybierz nasze sprzęty - lepszych nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapewniamy pełne zadowolenie z otrzymanych produktów.
Przewozy do Niemiec
Firma Fhup Complex świadoma, że Unia Europejska gwarantuje dziś swobodny przepływ ludzi i większości dóbr przedstawia szeroką ofertę transportową swoim stałym i nowym klientom. Regularny przewóz do Niemiec towarów i osób jest u nas bardzo dobrze zorganizowaną procedurą mającą na celu błyskawiczne i profesjonalne wykonanie zamówionej usługi.
Komfortowy transport chorych
Jednym z podstawowych zadań naszej działalności jest świadczenie usług związanych z transportem medycznym. Dysponujemy niezwykle bogato wyposażoną flotą karetek oraz wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Oba te warunki pozwalają firmie EURO Med pomagać podczas przewozów krajowych oraz międzynarodowych.
Skup samochodów używanych
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która od prawie dwudziestu lat zajmuje się skupem samochodów używanych. Działają w wielu miastach na terenie całej Polski - między innymi w Warszawie, Trójmieście czy Poznaniu, a ich pracownicy docierają w praktycznie każde miejsce, jakie wskaże im potencjalny klient. Dodatkowo, bez żadnych zobowiązań, zajmują się profesjonalną wyceną każdego proponowanego auta, a po zgodzie właściciela od razu wypłacają gotówkę. Pojazd nie musi mieć OC ani przeglądów.
Transport Ukraina
Potrzebujesz dostarczyć towary do naszych wschodnich sąsiadów? Oferujemy transport na Ukrainę zarówno drogowy (LTL, FTL), kolejowy (multimodalny), jak i kontenerowy (intermodalny). Przewozimy m.in. meble, ładunki masowe, płyty, materiały budowlane, kosmetyki, chemię gospodarczą, wyroby ceramiczne czy ładunki ponadgabarytowe.
Przewozy busem do Holandii
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Oferujemy wygodne i bezpieczne przewozy busem do Holandii. Nasz transport startuje z Olsztyna, ale może zabrać osoby z województwa podlaskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego czy pomorskiego. Rezerwować bilety można poprzez stronę internetową lub telefonicznie.
Profesjonalny sprzęt do mycia okien
Czyszczenie okien na wysokości to zadanie dla profesjonalistów! Nie każdy ma predyspozycje do podobnych prac, dlatego, jeśli chcą Państwo wyczyścić je samodzielnie, warto skorzystać z oferty naszej firmy. Firma oferuje profesjonalny sprzęt do mycia szyb, w tym kije teleskopowe i szczotki. Nasi pracownicy pomogą Państwu w zakupie odpowiednich urządzeń i narzędzi. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.
Szafy skrytkowe
Oferujemy szafy skrytkowe metalowe w różnych typach i rozmiarach, które znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane są bezpieczne i higieniczne warunki pracy - w biurach, szkołach, ośrodkach zdrowia i wielu innych miejscach. Szeroki asortyment i niskie ceny sprawiają, że nasza propozycja szaf metalowych jest niezwykle atrakcyjna.
Myjnie bezdotykowe
Wybierz kompleksową realizację usługi i już teraz zdecyduj się na współpracę z firmą FeniksChemia. Jako doświadczony dystrybutor automatycznych systemów myjąco-czyszczących oferujemy naszym Klientom w pełni wyposażone i cechujące się doskonałymi parametrami technicznymi myjnie bezdotykowe. W standardzie urządzenie wyposażone zostało w zawory niskiego i wysokiego ciśnienia, obudowę z wybranym przez Klienta logo, niezależne układy dozujące detergenty oraz pełną instalację elektryczną. Zapraszamy do kontaktu.
Diagnostyka samochodowa
W jaki sposób zadbać o swój pojazd, tak by ten nie stanowił na drodze żadnego niebezpieczeństwa? Serwis diagnostyki samochodowej Auto-Reich to miejsce, w którym dokładnie sprawdzimy wszystkie jego kluczowe elementy, tak by w trakcie jazdy podróż przebiegała bezpiecznie dla Ciebie i innych uczestników ruchu.
Busy z Warszawy do Holandii
Wielogodzinne przejazdy powszechnie kojarzą się z czymś nieprzyjemnym, męczącym i nudnym. Oferowane przez nas busy z Warszawy do Holandii pozwolą odmienić ten pogląd. Każdy z naszych przejazdów jest realizowany w oparciu o zasadę "spod drzwi do drzwi", dzięki czemu przeprawa będzie dla Państwa bezproblemowa.
Transport krajowy Kraków
Z naszej siedziby w Krakowie jesteśmy w stanie dostarczyć towar do każdego miasta w całej Polsce. Realizujemy transport krajowy przy pomocy samochodów, które są poddawane regularnym kontrolom technicznym. Zapewniamy także spedycję drobnicową, które zostają zapakowane w kartony lub ułożone na drewnianych paletach.
Praca w Uber
Nie musisz już rozpoczynać działalności gospodarczej, aby przewozić osoby po swoim mieście. Praca w Uber czy Taxify zapewni Tobie bezpieczeństwo oraz prawidłowe rozliczanie każdej trasy. Przy pomocy naszej platformy będziesz mógł łatwo kontrolować wszystkie wydatki i dochody, a zarazem sprawne rozliczenie podatków.
Alkomaty
Oferujemy państwu wyjątkowo funkcjonalne i wydaje alkomaty, posiadające wiele funkcji oraz stworzone do różnych potrzeb. Prezentujemy zarówno w pełni profesjonalne sprzęty dla służb mundurowych oraz właścicieli firm, jak również mniej skomplikowane urządzenia dla klientów prywatnych, pragnących zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Charakteryzują się dużą dokładnością, doskonałą wydajnością, a także niezawodnością. Bezustnikowe oraz elektrochemiczne z pewnością ochronią zdrowie niejednej osoby.
serwis klimatyzacji Gorzów
Serwis klimatyzacji samochodowej i ogumienia oraz diagnostyka - to oferta naszego serwisu Dziakowicz. Mamy bogate doświadczenie i świadczymy szeroki zakres usług motoryzacyjnych. U nas zrobisz przegląd technicznych, wymienisz lub nawet przechowasz opony. Możesz polegać na naszym bogatym doświadczeniu i wykwalifikowanych zespole.
Regeneracja sprzęgieł
Specjalnością naszej firmy jest hydraulika siłowa, do których zalicza się również regeneracja sprzęgieł elektromagnetycznych, a także mechanicznych. Naprawiamy elementy pochodzące chociażby z zakładów firm Cegielski, Dessau-Stromag, a także PSP Pohony, co przekłada się na tańszą usługę niż zakup nowych elementów.
widły do wózków widłowych
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne opony przemysłowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu środkach transportu szczególnie tych, wykorzystywanych w profesjonalnych firmach. Możecie u nas zakupić różne rodzaje ogumienia, gwarantujące właściwe zabezpieczenie i ochronę dla kierowcy i pasażerów podczas jazdy, poprzez ich dostosowanie do panujących warunków drogowych. Przygotowane przez nas zostały również widły do wózka widłowego, które są niezbędnym elementem każdego pojazdu magazynowego. Zapraszamy do oferty.