Finanse i prawo
Kancelaria Prawna Montowski Bydgoszcz
Zastanawiasz się, gdzie znaleźć profesjonalne usługi prawne? Bydgoszcz pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie, ponieważ w tym mieście swoją siedzibę ma ciesząca się renomą Kancelaria Prawna Montowski. Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie prawa karnego i gospodarczego. Więcej informacji na stronie http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/
kancelaria adwokacka
Choć nie należy to do przyjemności, czasami obecność na procesie sądowym jest koniecznością. Niezależnie czy będziemy musieli występować w charakterze świadka, poszkodowanego czy oskarżonego warto skorzystać z usług specjalisty w zakresie jurysdykcji. Kancelaria adwokacka ma za zadanie nie tylko reprezentować Klienta, ale również świadczyć usługi doradcze oraz konsultacyjne. Oprócz tego w sferze jego obowiązków znajduje się również sporządzanie pism. Radca Prawny z Malborka również prowadzi działania w tym zakresie. Dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej.
Kancelaria Radca Prawny - Maciej Puk
Kancelaria radcy prawnego Maciej Puk z Poznania to miejsce, gdzie możecie Państwo skorzystać z naszych usług, jakie świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i licznych instytucji, przedsiębiorstw, fundacji czy stowarzyszeń różnego typu. Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem doradztwa prawnego w różnych dziedzinach prawa, ale także przygotowywaniem odpowiednich dokumentacji, pism procesowych, jak również będziemy stanowili Państwa reprezentację jako Państwa strona w licznych postępowaniach.
Porady prawne Bydgoszcz
Kancelaria prawna Macieja Penczerzyńskiego w Bydgoszczy świadczy kompleksowe porady prawne dla szerokiego grona odbiorców. W ramach ich oferty znaleźć można między innymi opiniowanie umów z kontrahentami, pełne usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego, a także porady związane z zakładaniem spółek. Więcej informacji na temat porad świadczonych przez wspomnianą kancelarię znajdą Państwo na ich stronie internetowej.
adwokat Gdańsk sprawy rodzinne
Kancelaria jest założona przez prawnika wykształconego na Uniwersytecie Gdańskim, który zakończył aplikację sądową w 2006 roku. Jest wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych. Obszary działania kancelarii to m.in. sprawy rodzinne. Jako adwokat udziela porad m.in. z zakresu prawa zamówień publicznych.
Upadłość konsumencka
Specjalizacją naszego biura jest pomoc przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym, nie prowadzącym działalności gospodarczej, w spłacie zadłużenia. Zajmujemy się sprawami, w których upadłość konsumencka jest jedyną drogą do wyjścia z długów. Konsekwencją jest ustalenie planu spłaty zobowiązań, a w szczególnych sytuacjach - kiedy dłużnik nie jest w stanie zadośćuczynić wierzycielom w jakimkolwiek stopniu - całkowite umorzenie jego długów.
Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne
Kancelaria udziela wsparcia w zakresie rozwodów, separacji, ustalenia kontaktów z dzieckiem, alimentów, zniesienia oraz podziału małżeńskiej wspólności majątkowej. Nasz adwokat, którego specjalizacją są sprawy rodzinne, oferuje pomoc na terenie Olsztyna. Klientów przyjmujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.