Finanse i prawo
Kancelaria Prawna Montowski Bydgoszcz
Zastanawiasz się, gdzie znaleźć profesjonalne usługi prawne? Bydgoszcz pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie, ponieważ w tym mieście swoją siedzibę ma ciesząca się renomą Kancelaria Prawna Montowski. Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie prawa karnego i gospodarczego. Więcej informacji na stronie http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/
kancelaria adwokacka
Choć nie należy to do przyjemności, czasami obecność na procesie sądowym jest koniecznością. Niezależnie czy będziemy musieli występować w charakterze świadka, poszkodowanego czy oskarżonego warto skorzystać z usług specjalisty w zakresie jurysdykcji. Kancelaria adwokacka ma za zadanie nie tylko reprezentować Klienta, ale również świadczyć usługi doradcze oraz konsultacyjne. Oprócz tego w sferze jego obowiązków znajduje się również sporządzanie pism. Radca Prawny z Malborka również prowadzi działania w tym zakresie. Dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej.
Porady prawne Bydgoszcz
Kancelaria prawna Macieja Penczerzyńskiego w Bydgoszczy świadczy kompleksowe porady prawne dla szerokiego grona odbiorców. W ramach ich oferty znaleźć można między innymi opiniowanie umów z kontrahentami, pełne usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego, a także porady związane z zakładaniem spółek. Więcej informacji na temat porad świadczonych przez wspomnianą kancelarię znajdą Państwo na ich stronie internetowej.
adwokat Gdańsk sprawy rodzinne
Kancelaria jest założona przez prawnika wykształconego na Uniwersytecie Gdańskim, który zakończył aplikację sądową w 2006 roku. Jest wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych. Obszary działania kancelarii to m.in. sprawy rodzinne. Jako adwokat udziela porad m.in. z zakresu prawa zamówień publicznych.
Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne
Kancelaria udziela wsparcia w zakresie rozwodów, separacji, ustalenia kontaktów z dzieckiem, alimentów, zniesienia oraz podziału małżeńskiej wspólności majątkowej. Nasz adwokat, którego specjalizacją są sprawy rodzinne, oferuje pomoc na terenie Olsztyna. Klientów przyjmujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.
ceidg
CEIDG, czyli Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, jest to spis przedsiębiorców - osób fizycznych nie będących rolnikami. Jest on prowadzony przez ministra gospodarki. Ostatnie zmiany prawne modyfikują działanie CEIDIG - nasza kancelaria prawna pomoże Ci, jeśli masz z nimi problem.
Adwokaci Leszno
Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne usługi, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Przygotowane przez nas zostaną dla naszych klientów odpowiednie dokumenty, takie jak pisma procesowe, wnioski sądowe, dzięki którym możliwe jest prowadzenie spraw. Znajdziecie u nas również możliwość skorzystania z reprezentowania Was przed wybranymi organami przez naszego prawnika. Specjalizuję się w obszarach związanych z kodeksem cywilnym, karnym czy administracyjnych etc. Biuro mieści się w Lesznie.
Umorzenie długów
Umorzenie długów wobec wierzycieli przez osobę nieprowadzącą działalności gospodarczej może zostać ogłoszone przez sąd w ramach trzech etapów. Pierwszy stanowi złożenie odpowiedniego wniosku, drugi - postępowanie upadłościowe właściwe, a trzeci oddłużenie oraz umorzenie długów. Nasza kancelaria z Bytomia świadczy pomoc prawną na każdym z tych etapów.
Notariusz Trójmiasto
Grzegorz Danecki dokonuje w swojej kancelarii w Gdynii Trójmieście czynności wynikających z pełnionego stanowiska. Przyjmuje na przechowanie dane na informatycznym nośniku oraz sporządza protesty czeków i weksli, akty notarialne i poświadczenia dziedziczenia. Jako notariusz uprawniona jest również do spisywania protokołów oraz doręczania oświadczeń.