Imprezy i czas wolny
Hotel - Pisz
Możliwości tak rzadko spotykane już przecież na zachodzie kontynentu tu znajdują się ciągle jeszcze "na wyciągnięcie ręki", a przecież nie trzeba ryzykować bardzo długiej podróży, aby znaleźć się na Mazurach i wynająć tu hotel. Pisz nie zapomina jednak również o polskich grupach zorganizowanych często więc młodzież wybierająca się tu na obozy i kolonie potrafi zająć cały hotel.
Wypożyczalnia namiotów
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni namiotów. Nie tylko pomożemy państwu wybrać odpowiedni model hali do profilu organizowanej imprezy, ale zapewnimy również jego profesjonalny transport oraz montaż. Oferujemy także wynajem podłóg oraz mebli eventowych, które wspomogą państwa działania organizacyjne.
http://hostessywarszawa.com/
Agencja modelek z Warszawy, która zagwarantuje Państwu najlepszą obsługę różnego rodzaju targów i imprez to z pewnością nasza firma. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z usług naszej agencji. Pracują u nas profesjonalistki, które są doświadczone w uczestnictwie w różnego rodzaju przyjęciach i wydarzeniach. Jako uznana agencja modelek dbamy o wysoką jakość naszych usług, atrakcyjne warunki współpracy, a co ważne również bardzo kompetentną obsługę klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę.
Eventy firmowe
Szukasz miejsca, które oprócz wspaniałego klimatu pozwoli Ci oderwać się od codziennych obowiązków i oddać dźwiękom fantastycznej muzyki wydobywającej się z głośników? Takim miejscem jest Bank Club. Organizujemy nie tylko cykliczne koncerty i wydarzenia kulturalne, ale również profesjonalne imprezy firmowe.
Wyjazdy incentive
Czasami warto zmotywować pracowników do bardziej wytężonej pracy, a my to państwu umożliwiamy. Wyjazdy incentive, czyli motywacyjne, są dzisiaj niezwykle popularne, a my tworzymy dla państwa propozycje, dostosowane w pełni do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy najlepsze atrakcje i imprezy w kraju oraz za granicą.
Pompony dekoracyjne
Nasza działalność została stworzona z myślą o tym, aby zapewnić Wam dostęp do akcesoriów, dzięki którym możliwe będzie organizowanie najbardziej wyjątkowych imprez. Firma RAOL prowadzi sklep internetowy, w którym dostępne są fantastyczne dekoracje urodzinowe, przy pomocy których uda Ci się stworzyć niezapomniane przyjecie dla swojego dziecka. U nas znajdują się m. in. pompony dekoracyjne, balony w rozmaitych kolorach i wzorach, a także o różnorodnych kształtach, lampiony szczęścia, girlandy, świeczki, talerzyki i wiele więcej.