Imprezy i czas wolny
Hotel - Pisz
Możliwości tak rzadko spotykane już przecież na zachodzie kontynentu tu znajdują się ciągle jeszcze "na wyciągnięcie ręki", a przecież nie trzeba ryzykować bardzo długiej podróży, aby znaleźć się na Mazurach i wynająć tu hotel. Pisz nie zapomina jednak również o polskich grupach zorganizowanych często więc młodzież wybierająca się tu na obozy i kolonie potrafi zająć cały hotel.
Wypożyczalnia namiotów
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni namiotów. Nie tylko pomożemy państwu wybrać odpowiedni model hali do profilu organizowanej imprezy, ale zapewnimy również jego profesjonalny transport oraz montaż. Oferujemy także wynajem podłóg oraz mebli eventowych, które wspomogą państwa działania organizacyjne.
Wyjazdy incentive
Czasami warto zmotywować pracowników do bardziej wytężonej pracy, a my to państwu umożliwiamy. Wyjazdy incentive, czyli motywacyjne, są dzisiaj niezwykle popularne, a my tworzymy dla państwa propozycje, dostosowane w pełni do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy najlepsze atrakcje i imprezy w kraju oraz za granicą.
Pompony dekoracyjne
Nasza działalność została stworzona z myślą o tym, aby zapewnić Wam dostęp do akcesoriów, dzięki którym możliwe będzie organizowanie najbardziej wyjątkowych imprez. Firma RAOL prowadzi sklep internetowy, w którym dostępne są fantastyczne dekoracje urodzinowe, przy pomocy których uda Ci się stworzyć niezapomniane przyjecie dla swojego dziecka. U nas znajdują się m. in. pompony dekoracyjne, balony w rozmaitych kolorach i wzorach, a także o różnorodnych kształtach, lampiony szczęścia, girlandy, świeczki, talerzyki i wiele więcej.
Integracja firmowa
Nasze escape roomy zapewniają zapierającą dech w piersiach rozrywkę. Nasi goście mogą skorzystać z pięciu pokoi o różnych tematykach oraz poziomach trudności. Do wyboru jest, między innymi, pokój Legowisko Kanibala, Krypta Wampira, Klątwa Tutenchamona oraz Rozbitkowie w dżungli. Escape room to doskonały pomysł na eventy takie jak integracja firmowa lub szkolna.
Team buliding Gdańsk
Nasza firma specjalizuje się w organizacji ciekawych imprez integracyjnych. Organizujemy wieczory tematyczne, które będą doskonałą okazją do lepszego poznania znajomych z firmy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, a także rozwiązania skrojone na miarę potrzeb Waszej działalności. Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu. Organizujemy również team buliding.