Imprezy i czas wolny
Hotel Pisz
Możliwości tak rzadko spotykane już przecież na zachodzie kontynentu tu znajdują się ciągle jeszcze "na wyciągnięcie ręki", a przecież nie trzeba ryzykować bardzo długiej podróży, aby znaleźć się na Mazurach i wynająć tu hotel. Pisz nie zapomina jednak również o polskich grupach zorganizowanych często więc młodzież wybierająca się tu na obozy i kolonie potrafi zająć cały hotel.
Viventum s. c. - kompleksowa organizacja imprezy firmowej
Organizacja imprez firmowych jest w dzisiejszych czasach coraz bardziej modna. Już nie potrafimy sobie wyobrazić, aby w pracy nie odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe. Nierzadko też szefowie z pracownikami świętują wspólne sukcesy w pubach czy restauracjach. Praca staje się coraz częściej miejscem, gdzie przebywamy czasami dłużej niż we własnym domu. Dlatego tak ważna jest dobra atmosfera, która pozwala spokojnie wykonywać powierzone nam zadania. Wyjazdy incentive to wspaniała okazja aby zespół się zintegorwał1
Wypożyczalnia namiotów
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni namiotów. Nie tylko pomożemy państwu wybrać odpowiedni model hali do profilu organizowanej imprezy, ale zapewnimy również jego profesjonalny transport oraz montaż. Oferujemy także wynajem podłóg oraz mebli eventowych, które wspomogą państwa działania organizacyjne.
http://hostessywarszawa.com/
Agencja modelek z Warszawy, która zagwarantuje Państwu najlepszą obsługę różnego rodzaju targów i imprez to z pewnością nasza firma. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z usług naszej agencji. Pracują u nas profesjonalistki, które są doświadczone w uczestnictwie w różnego rodzaju przyjęciach i wydarzeniach. Jako uznana agencja modelek dbamy o wysoką jakość naszych usług, atrakcyjne warunki współpracy, a co ważne również bardzo kompetentną obsługę klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę.
Eventy firmowe
Szukasz miejsca, które oprócz wspaniałego klimatu pozwoli Ci oderwać się od codziennych obowiązków i oddać dźwiękom fantastycznej muzyki wydobywającej się z głośników? Takim miejscem jest Bank Club. Organizujemy nie tylko cykliczne koncerty i wydarzenia kulturalne, ale również profesjonalne imprezy firmowe.
Organizowanie imprez sportowych
Lubicie Państwo rywalizację? Brakuje Wam jej w codziennym, dość jednak rutynowym życiu? Organizowanie imprez sportowych jest w POTRiS naszą prawdziwą pasją. Możecie Państwo liczyć na profesjonalne eventy, w trakcie których będziecie się świetnie bawić wraz z innymi uczestnikami. Nasze usługi realizujemy w Warszawie.