Reklama, druk
etykiety na rolkach
Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas etykiety na roli czy też w arkuszach. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskiwanie odpowiedniego sposobu na znakowanie danych produktów czy towarów. Za sprawą wykorzystania nowoczesnego sprzętu możliwe jest precyzyjne odwzorowanie projektów.
Koperty Firmowe
Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa koperty firmowe. Dostępne w różnych rozmiarach, z okienkiem lub bez, mogą również zawierać Państwa propozycję graficzną. Odwiedź stronę przedsiębiorstwa Coperteo i sprawdź wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.
Okładka na dyplom
Drukarnia udziałowiec oferuje Państwu wysokiej jakości ulotki składane, będące doskonałą wizytówką firmy. Zapewniając Państwo kompleksowe usługi i w pełni elastyczne podejście jesteśmy pewni, że znajdziecie rozwiązania idealnie spełniające Wasze oczekiwania. Możemy nanosić dowolne nadruki, grafiki i treści.
Rozdawanie ulotek
Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest kolportaż ulotek. Rozprowadzamy ulotki metodą door to door, wkładamy je za wycieraczki samochodów, oferujemy też bezpośrednie rozdawanie ulotek czy wkładanie ich do skrzynki. Działamy na terenie całego kraju, dlatego jeżeli interesuje Państwa profesjonalne rozdawanie ulotek czy plakatowanie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Statuetki okolicznościowe
Kubki, szklanki, statuetki okolicznościowe lub filiżanki reklamowe to dzisiaj najpopularniejsze upominki firmowe. Takie szklane prezenty potrafią przekazać więcej treści niż może nam się pozornie wydawać. Wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy bardzo cenią sobie szklane upominki reklamowe. Upominki firmowe, takie jak np. kubki to obowiązkowa pozycja podczas festynów firmowych oraz spotkań z innymi przedsiębiorcami i klientami.
Organizacja konferencji online
Przygotowujesz prezentację ustną? Z pewnością wiąże się z tym dużo stresu. Na szczęście mamy sposób, aby choć trochę odciążyć Cię od zbliżającego się spotkania. Organizacja konferencji online to coś, czym się dla Ciebie zajmiemy. Przygotujemy dla Ciebie stronę techniczną Twojej prezentacji. Zapewnimy sprzęt oraz zespół do produkcji sygnału audio i wideo.
Panel reklamowy LED
Czy pragniesz wyprzedzić konkurencję i zaistnieć w pamięci klientów jak nigdy dotąd? Nasze produkty są do Twojej dyspozycji! Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach reklamowych, takich jak panel reklamowy LED. Nasze ekrany LED z pewnością zwrócą uwagę potencjalnych klientów dzięki swojej jasności, ostrości obrazu i wydajności energetycznej. Trafność naszych reklam powoduje, że trafiają one do odpowiedniej grupy odbiorców w odpowiednim czasie. Daj się zauważyć!
Drukarnia cyfrowa
Nasza drukarnia cyfrowa zaprasza wszystkich serdecznie do swoje siedziby i na witrynę. Gwarantujemy naszym klientom bogatą ofertę (druk wielkoformatowy, banery, plakaty i nie tylko, ponad to szeroka gama dodatkowych usług), atrakcyjne ceny oraz rzetelną i solidna obsługę. Serdecznie zapraszamy na polprint.pl.