Reklama, druk
etykiety na rolkach
Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas etykiety na roli czy też w arkuszach. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskiwanie odpowiedniego sposobu na znakowanie danych produktów czy towarów. Za sprawą wykorzystania nowoczesnego sprzętu możliwe jest precyzyjne odwzorowanie projektów.
Coperteo | Koperty Firmowe
Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa koperty firmowe. Dostępne w różnych rozmiarach, z okienkiem lub bez, mogą również zawierać Państwa propozycję graficzną. Odwiedź stronę przedsiębiorstwa Coperteo i sprawdź wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.
Okładka na dyplom
Drukarnia udziałowiec oferuje Państwu wysokiej jakości ulotki składane, będące doskonałą wizytówką firmy. Zapewniając Państwo kompleksowe usługi i w pełni elastyczne podejście jesteśmy pewni, że znajdziecie rozwiązania idealnie spełniające Wasze oczekiwania. Możemy nanosić dowolne nadruki, grafiki i treści.
Bandy sportowe
Mecze piłki nożnej i inne wydarzenia tego typu przyciągają do siebie wiele osób. Bandy sportowe to świetny sposób, by wykorzystać takie okazje i zareklamować się podczas nich. Można wyświetlać na nich logo swojej firmy, nazwy drużyn lub sponsorów lub ustalone przez nas teksty, które mają przyciągnąć uwagę widzów.
Rozdawanie ulotek
Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest kolportaż ulotek. Rozprowadzamy ulotki metodą door to door, wkładamy je za wycieraczki samochodów, oferujemy też bezpośrednie rozdawanie ulotek czy wkładanie ich do skrzynki. Działamy na terenie całego kraju, dlatego jeżeli interesuje Państwa profesjonalne rozdawanie ulotek czy plakatowanie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
bazy danych firm
Potrzebujesz pomocy w reklamie twojego przedsiębiorstwa? Chciałbyś mieć o wiele więcej klientów indywidualnych oraz biznesowych? W takim wypadku koniecznie skorzystaj z bazy danych firm oraz konsumenckiej, w których znajdziecie nawet kilka milionów rekordów. Dzięki czemu możecie stać się prawdziwym liderem rynku.
Statuetki okolicznościowe
Kubki, szklanki, statuetki okolicznościowe lub filiżanki reklamowe to dzisiaj najpopularniejsze upominki firmowe. Takie szklane prezenty potrafią przekazać więcej treści niż może nam się pozornie wydawać. Wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy bardzo cenią sobie szklane upominki reklamowe. Upominki firmowe, takie jak np. kubki to obowiązkowa pozycja podczas festynów firmowych oraz spotkań z innymi przedsiębiorcami i klientami.
polski niezależny dom mediowy
Jeśli potrzebujesz pomocy z organizacją kampanii reklamowych, zgłoś się do nas! Prowadzimy polski niezależny dom mediowy i od wielu lat wspieramy klientów w podejmowaniu działań promocyjnych w środkach masowego przekazu. Nasze know-how oraz autorskie narzędzia pozwalają skutecznie określić grupę docelową oraz przeprowadzić kampanię.
Druki reklamowe
Doskonale rozumiemy potrzeby rynku i wiemy, jak ważne są profesjonalnie przygotowane materiały marketingowe. Wykonujemy druki reklamowe najwyższej jakości, które doskonale uzupełnią Państwa ofertę, przyciągając potencjalnego klienta. Przygotujemy też ulotki, broszury informacyjne i opakowania z tektury litej.
Sitodruk
Wykonujemy sitodruk z wysyłką w konkurencyjnych cenach. Jest to bowiem metoda, która niezależnie od ilości zamawianych sztuk przedstawia się korzystnie cenowo. Może ona być także wykorzystywana na różnych materiałach oraz wielkościach. Tani i dobry sitodruk - więcej informacji na stronie - sprawdź nas!
Papierowe długopisy reklamowe
Jeśli chcesz promować swoją markę jako przyjazną naturze i troszczącą się o środowisko, wybierając produkty marketingowe, zwróć uwagę na to, z jakich surowców są one wykonane. Proponujemy ci papierowe długopisy reklamowe, które świetnie będą świadczyć o twojej ekologiczności. Doceni je każdy klient lub partner zgadzający się z twoimi poglądami.
Pracownicy z Ukrainy
Jeśli poszukują Państwo doświadczonych ekspertów w swojej branży, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie i gwarantujemy profesjonalną, kompleksową usługę. Dzięki wieloletniej działalności doskonale znamy specyfikę polskiego rynku pracy.
Gadżety reklamowe katowice
Zachęcamy do sprawdzenia licznych usług, jakie świadczą dla naszych klientów nasi specjaliści, którzy wykonają dla Was liczne materiały, jak na przykład oferowane przez nas w niskich cenach gadżety reklamowe. Proponujemy między innymi długopisy czy kubki izotermiczne. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Katowicach.