Reklama, druk
etykiety na rolkach
Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas etykiety na roli czy też w arkuszach. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskiwanie odpowiedniego sposobu na znakowanie danych produktów czy towarów. Za sprawą wykorzystania nowoczesnego sprzętu możliwe jest precyzyjne odwzorowanie projektów.
Koperty Firmowe
Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa koperty firmowe. Dostępne w różnych rozmiarach, z okienkiem lub bez, mogą również zawierać Państwa propozycję graficzną. Odwiedź stronę przedsiębiorstwa Coperteo i sprawdź wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.
Okładka na dyplom
Drukarnia udziałowiec oferuje Państwu wysokiej jakości ulotki składane, będące doskonałą wizytówką firmy. Zapewniając Państwo kompleksowe usługi i w pełni elastyczne podejście jesteśmy pewni, że znajdziecie rozwiązania idealnie spełniające Wasze oczekiwania. Możemy nanosić dowolne nadruki, grafiki i treści.
Rozdawanie ulotek
Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest kolportaż ulotek. Rozprowadzamy ulotki metodą door to door, wkładamy je za wycieraczki samochodów, oferujemy też bezpośrednie rozdawanie ulotek czy wkładanie ich do skrzynki. Działamy na terenie całego kraju, dlatego jeżeli interesuje Państwa profesjonalne rozdawanie ulotek czy plakatowanie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Statuetki okolicznościowe
Kubki, szklanki, statuetki okolicznościowe lub filiżanki reklamowe to dzisiaj najpopularniejsze upominki firmowe. Takie szklane prezenty potrafią przekazać więcej treści niż może nam się pozornie wydawać. Wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy bardzo cenią sobie szklane upominki reklamowe. Upominki firmowe, takie jak np. kubki to obowiązkowa pozycja podczas festynów firmowych oraz spotkań z innymi przedsiębiorcami i klientami.
Papierowe długopisy reklamowe
Jeśli chcesz promować swoją markę jako przyjazną naturze i troszczącą się o środowisko, wybierając produkty marketingowe, zwróć uwagę na to, z jakich surowców są one wykonane. Proponujemy ci papierowe długopisy reklamowe, które świetnie będą świadczyć o twojej ekologiczności. Doceni je każdy klient lub partner zgadzający się z twoimi poglądami.
opakowania z tektury
Żaden współczesny biznes nie obejdzie się bez materiałów pozwalających na segregację i bezpieczne przewożenie różnorakich produktów. Dlatego nasza firma oferuje opakowania z tektury. Niosą one za sobą wiele korzyści: są lekkie, tanie, łatwo się je składa i przewozi. Oferujemy kartony z tektury trzywarstwowej i pięciowarstwowej. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego produkujemy nasze produkty zgodnie z Państwa wskazówkami, tak by były idealnie dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Drukarnia katalogów Kraków
Wszystkim osobom, które poszukują rzetelnego partnera działającego w branży poligraficznej, polecamy skorzystanie z usług firmy Papilon. W naszym studiu zamówić można jedyne w swoim rodzaju katalogi oraz wiele innych. Mogą zostać zaprojektowane zgodnie z życzeniem klienta. Istnieje też możliwość zastosowania efektów specjalnych na powierzchni, jak foliowanie, wypukłości, tłoczenia, złocenia i wiele innych. Posiadamy duży wybór papierów ozdobnych.
Oklejanie pojazdów
Często stosowaną praktyką stało się ostatnio używanie reklam jako ozdób dla samochodów osobowych. W ramach naszych usług wprowadziliśmy zatem oklejanie pojazdów, dzięki któremu będą Państwo mogli zaprezentować swoją firmę nawet w czasie długiej podróży. Oferujemy także przyciemnianie szyb zewnętrznych auta.
Organizacja konferencji online
Przygotowujesz prezentację ustną? Z pewnością wiąże się z tym dużo stresu. Na szczęście mamy sposób, aby choć trochę odciążyć Cię od zbliżającego się spotkania. Organizacja konferencji online to coś, czym się dla Ciebie zajmiemy. Przygotujemy dla Ciebie stronę techniczną Twojej prezentacji. Zapewnimy sprzęt oraz zespół do produkcji sygnału audio i wideo.